press-release-newspapers-109011607_original.jpeg
19.3.2024

Siemens střední a východní Evropa pořádá soutěž pro novináře a tvůrce obsahu – přihlaste se

Soutěže "Technology with Purpose" se mohou zúčastnit novináři z tištěných a digitálních médií, stejně jako autoři příspěvků na sociálních sítích a ostatní tvůrci obsahu, tedy všichni, kdo v posledních 12 měsících vytvořili příspěvky o technologiích, digitalizaci, vývoji apod.

Regionální soutěž, která se pro devět zemí střední a východní Evropy (Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko).

Soutěže "Technology with Purpose" se mohou zúčastnit novináři z tištěných a digitálních médií, stejně jako autoři příspěvků na sociálních sítích a ostatní tvůrci obsahu, tedy všichni, kdo v posledních 12 měsících vytvořili příspěvky o technologiích, digitalizaci, vývoji apod.

Společnost Siemens CEE již několik let oceňuje novináře za kvalitní zpravodajství o úloze technologií v každodenním životě a zároveň podporuje sdílení znalostí mezi tvůrci mediálního obsahu v regionu střední a východní Evropy.

Tématem soutěže je "Technology with Purpose" a původní práce na toto téma musí být zveřejněny v období od dubna 2023 do dubna 2024. Do soutěže se mohou přihlásit reportéři tištěných médií, zpravodajských agentur, rozhlasu, televize a zpravodajských portálů, stejně jako blogeři, youtubeři, influenceři a ostatní tvůrci obsahu.

V letošním ročníku soutěže bude mít mezinárodní porota za úkol vybrat pět nejlepších originálních prací. Pět vítězných autorů / autorek se kvalifikuje do finále soutěže, které se bude konat ve Vídni 23. a 24. května 2024. Součástí cesty na vyhlášení výsledků je pobyt v hotelu, galavečer a vstupenky na věhlasný vídeňský ples pro novináře Concordia Ball. Na slavnostním večeru bude vybrán jeden vítěz, který jako první cenu získá zájezd na Salcburský festival pro dvě osoby.

Více o soutěži (v angličtině) zde.

Soutěžní práce je možné posílat do konce března na adresu: mariana.kellerova@siemens.cz, v českém nebo anglickém jazyce.  

Sdílet článek
Siemens Česká republika
Siemens Česká republika patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 130 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou inovativních a udržitelných technologií. Se svými více než 10,5 tisíci zaměstnanců se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro průmysl, distribuované energetické systémy, veřejnou infrastrukturu a technologie budov. Odděleně vedené společnosti Siemens Healthineers a Siemens Mobility a Innomotics působí na trhu energetiky, zdravotnických technologií, kolejové dopravy a pohonů. Český Siemens je průkopníkem v oblasti průmyslové digitalizace a automatizace a inteligentní infrastruktury, v jejichž rámci přináší zákazníkům komplexní digitální produkty a služby. Více informací: https://www.siemens.cz.
Koncern Siemens AG
Siemens AG (Berlín a Mnichov) je technologická společnost zaměřená na průmysl, infrastrukturu, dopravu a zdravotnictví. Siemens vytváří účelné technologie, které zákazníkům přinášejí skutečnou hodnotu: od továren účinněji využívajících zdroje, přes odolné dodavatelské řetězce a inteligentnější budovy a energetické sítě až po čistší a pohodlnější dopravu a pokročilou zdravotní péči. Propojením reálného a digitálního světa umožňuje Siemens svým zákazníkům transformovat jejich odvětví a trhy a pomáhá jim měnit každodenní život miliard lidí. Siemens je také držitelem většinového podílu ve veřejně obchodované společnosti Siemens Healthineers, která je předním světovým poskytovatelem zdravotnických technologií a utváří tak budoucnost zdravotní péče. Ve fiskálním roce 2023, který skončil 30. září 2023, dosáhla skupina Siemens celosvětově tržeb ve výši 77,8 miliard eur a čistého zisku 8,5 miliardy eur. K 30. září 2023 měla společnost po celém světě přibližně 320 000 zaměstnanců. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese https://www.siemens.com.

Siemens, s.r.o., Corporate Communications
Kontakt pro média: Mariana Kellerová
+420 602 403 594
mariana.kellerova@siemens.com

Pro ostatní informace kontaktujte naše kontaktní centrum:
+420 800 90 90 90
siemens.cz@siemens.com

Připojte se k nám na Facebooku www.facebook.com/SiemensCzech nebo na X @SiemensCzech.

Další tiskové zprávy

Respektujeme vaše soukromí

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím s použitím cookies" souhlasíte s uložením souborů cookies ve vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití stránek a pomoci nám k dosažení lepších výkonnostních a marketingových výsledků.

Více informací a nastavení